Menü Kapat

Gebze Remta Yetkili Servisi

Gebze Remta Yetkili Servisi; garantili servis hizmetlerimiz ile hızlı ve sorunsuz tamir ve bakım hizmeti sağlamaktayız. Remta cihazlarına yerinde servis hizmetimiz yoktur. Remta marka cihazların atölyemize getirilmesi gerekmektedir. Servisimiz adresinize geldiği takdirde ekstra servis ücreti alınacaktır.

Remta yetkili servis

Gebze Remta Yetkili Teknik Servisi

Remta’ nın tüm cihazlarına tamir,bakım ve yedek parça satışı hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Firmamız 2.el ve sıfır cihaz satışı yapmaktadır. Firmamız remta yetkili satış bayisidir.

Remta’nın hangi cihazlarına hizme veriyorsunuz ?

Markanın tüm cihazlarına hizmet vermekteyiz.

Servis Ücreti Alıyor musunuz ?

Remta markasına yerinde servis hizmeti olmadığından dolayı adresinize gelirsek ekstra servis ücreti alınmaktadır.

Gebze’ de nerelere hizmet veriyorsunuz ?

Gebze’ nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Gebze Remta Mutfak Servisi

Remta şuan için pişirme ekipmanları, içecek ekipmanları,servis ve hazırlık ekipmanları üretmektedir. Üretmiş olduğu tüm ekipmanlar için bizden haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Diğer remta servis hizmetlerimiz için adresimizi ziyaret ediniz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Remta Çözüm Ortağı olan şirketimiz, Remta makine arızalarında kesintisiz hizmet vermektedir. Endüstriyel Mutfak ekipmanlarında oluşan arızalar için 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralı telefonlarımızı arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Call Now ButtonServisi Ara