Menü Kapat

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Remta Yetkili Servisi olarak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda sektörün ihtiyaçlarını güvenilir bir şekilde karşılayan Akasya Endüstriyel Mutfak, en modern teknolojilerle donatılmış ve hijyen kurallarını eksiksiz bir şekilde uygulayabileceğiniz, dünya standartlarına uygun malzemelerle üretilmiş mutfak ürünü ve ekipmanlarının bakım ve onarımını yapmaya yetkili tek servistir. Yiyecek ve içecek sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve eksiksiz bir mutfak için onarım ve tamir konusunda yetkilendirilmiş olan tek firmayız. Yani Akasya endüstriyel mutfak kimdir ? sorusunun cevabı, bu önemli sektörde uzun zaman hizmet vermiş olan işletmelerin, endüstriyel mutfak malzemelerinin arızalanması durumunda ilk ulaşabilecekleri bir ambulans servisi gibidir. Her zaman ihtiyacınız olan ekipmanları eksiksiz ve profesyonel nitelikte satın aldığınızda herhangi bir sorun yaşanması durumunda ücretsiz müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek, tüm ekipmanları güvenli bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

VİZYONUMUZ
Türkiye’de endüstriyel mutfak ve mutfak ekipmanı konusunda Akasya endüstriyel mutfak kimdir denildiğinde, endüstriyel mutfak sektöründe onarım ve bakım yapan tek firma olarak akıllara kazınma hedefindeyiz. Türkiye’nin her ilinde bir şube açıp daha büyük kitlelere hizmet etmek amacıyla her geçen gün daha fazla gelişen ekibimiz, bu alanda işini kusursuz bir şekilde yapan çalışanlarıyla her geçen gün daha fazla kuruma hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ
Yiyecek ve içecek sektöründe nitelikli işletmeleri desteklemek amacıyla eksiksiz ve hijyenik mutfakların kurulması ve arıza ve teknik destek konusunda müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü endüstriyel mutfak ekipmanı tamiri konusunda hizmet veren tek yetkili firma olarak çalışmaktayız.

Akasya Endüstriyel Mutfak?

  • Kaliteli, hızlı ve güvenilir alışveriş
  • Uygun fiyat avantajı
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Her müşteri ihtiyacına özel çözüm
  • Toptan çözüm
  • Güvenli ve hızlı ürün teslimatı
  • En son standartlara uygun ürünler
  • Banka havalesi veya EFT ile ödeme
Call Now ButtonServisi Ara