Menü Kapat

Kartal Remta Yetkili Servis

kartal remta yetkili servis
kartal remta yetkili servis

Kartal Remta Yetkili Servis olarak, sıfır ve ya ikinci el cihazlarınıza periyodik bakım ve tamir hizmeti veren firmamız, 7/24 gezici servis hizmeti vermektedir. Arızalanan cihazlarınıza ekibimizi çağırmak için aşağıda bulunan iletişim numaralarından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kartal Remta Yetkili Teknik Servis

Endüstriyel Cihaz bakım ve tamirini yapan firmamız Remta adı altında teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Arızalanan ürünlerinizi anında profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde tamirini yapıyoruz. Remta markasının tüm endüstriyel cihazlarına hizmet vermekteyiz.

Kartal Remta Makina Numarası

Aşağıda belirtilen ürünlerin tamamı tarafımızdan yapılmaktadır.

  • kartal remta makine
  • kartal remta iletişim
  • kartal remta numarası
  • kartal remta tamir

Yukarıda belirtilen ürün listesi örnek olarak verilmiştir. Remta Yetkili servisi olarak hem yedek parça hemde makine satışımız mevcuttur. Arızalanan cihazlarınızın tarafımızdan onarılması halinde 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Remta Makina Cihazları

Remta Makina Cihazları servisi olarak yerel ve yabancı işletmelere sanayi tipi mutfak cihazları tamir ve bakım servisi olarak hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz sayesinde hızlı çözümler sunan firmamız her daim müşteri memnuniyetini kendine gaye edinmiştir. Remta olarak her cihaza teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm markaların yetkili ve teknik servisi olarak 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız. Siz değerli işletme sahiplerinin ihtiyacı doğrultusunda anında servis hizmeti veriyoruz. Hemen servis randevusu almak için aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Kartal Remta Yetkili Servisi Yedek Parça

Remta yetkili servisi olarak, kartal remta servisi yedek parça satışı da yapmaktayız. Değişen parçalara 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz. Remta Makina’ nın yetkili servisi olarak 7/24 teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Firmamız, tüm endüstriyel mutfak ekipman markalarının teknik servisliğini yapmaktadır.

Call Now ButtonServisi Ara