Menü Kapat

Remta Fritöz Servisi

Remta Fritöz Servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamirini ve bakımını yapıyoruz. Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi olarak Remta Makina’ nın teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Remta Fritöz Servisi

Sanayi tipi Cihaz bakım ve tamirini yapan firmamız Remta adı altında teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Arızalanan ürünlerinizi anında profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde tamirini yapıyoruz. Remta markasının tüm endüstriyel cihazlarına hizmet vermekteyiz.

Remta Cihaz Tamiri

Aşağıda belirtilen ürünlerin tamamı tarafımızdan yapılmaktadır.

  • remta fritöz rezistansı
  • remta fritöz onarım
  • remta fritöz tamiri

Yukarda belirtilen ürün listesi örnek olarak verilmiştir. Remta Yetkili servisi olarak hem yedek parça hemde makine satışımız mevcuttur. Arızalanan cihazlarınızın tarafımızdan onarılması halinde 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Remta Fritöz Tamir Servisi

Remta mutfak cihazları tamir servisi olarak işletme sahiplerine 19 yıldır hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı çözümler sunan firmamız her daim müşteri memnuniyetini kendine gaye edinmiştir. Remta olarak her türlü cihaz onarımı ve bakımı yapmaktayız. Tüm markaların yetkili ve teknik servisi olarak 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız. Siz değerli işletme sahiplerinin ihtiyacı doğrultusunda anında servis hizmeti veriyoruz. Hemen servis randevusu almak için aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Remta Makina

Anadolu Yakası Remta Makina servisi olarak tüm bölge ve ilçelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel cihazlarınızın arızalanması durumunda hemen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Anında servis hizmeti veren firmamız uygun ve kaliteli hizmet garantisi vermektedir.

Call Now ButtonServisi Ara