Menü Kapat

Remta Limonata Makinesi Servisi

Remta Limonata Makinesi Servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamirini ve bakımını yapıyoruz. Akasya Endüstriyel Mutfak Servisi olarak Remta Makina’ nın teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Remta Limonata Makinesi Teknik Servisi

Remta marka cihazlarınızın periyodik bakım ve tamirini yapan firmamız, istanbul yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Remta Limonata makinesinin arızalanması durumunda yetkili servisimizi arayabilirsiniz.

Remta Bakım ve Onarım Hizmeti

Cihazlarınızı REMTA servisi olarak hızlı bir şekilde onarıyoruz ya da bakımını yapıyoruz.

Yukarı da belirtilen ürün listesi örnek olarak verilmiştir. Remta limonata makinesi yetkili servisi olarak hem yedek parça hemde makine satışımız mevcuttur. Arızalanan cihazlarınızın tarafımızdan onarılması halinde 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Remta Limonata Makinesi Yedek Parça

Limonata, Ayran ve Şerbet makineleri aşağıdaki belirtilen parçalardan dolayı arıza vermiş olabilir.

Drayer, Mil ve Mil Tepesi, On-Off Anahtarı, Dijital termostat, Çevirme motoru, Fışkırtma motoru, Fan motoru, Kondenser, Mini Ekovat, Boğaz contası, Selenoid Valfi gibi parçaların arıza vermesi durumunda tarafımızdan orijinal parça değişimi yapılmaktadır. Remta limonata Makinesi tamir ve bakımını garantili yetkili servisimize yaptırmanız ileride oluşabilecek durumlara sizi ekstra ücret ödemekten koruyacaktır. Garanti vermeyen yan sanayi parça kullanan servislere cihazınızı teslim etmemenizi önermekteyiz.

Remta Limonata Makinesi Satışı

Remta marka limonata makinesi satışı da yapmaktayız. Dilerseniz firmamızla irtibata geçip sıfır ve ikinci el limonata makinesi fiyatları alabilirsiniz.

Call Now ButtonServisi Ara