Menü Kapat

Remta Ocak Servisi

remta ocak servissi
remta ocak servissi

Remta Ocak Servisi, arızalanan cihazların tamirini veya bakımını sağlayan firmamız, orijinal yedek parça ve 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi vermekteyiz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Remta Ocak Servisi

Endüstriyel Cihaz bakım ve tamirini yapan firmamız Remta adı altında teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Arızalanan ürünlerinizi anında profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde tamirini yapıyoruz. Remta markasının tüm endüstriyel cihazlarına hizmet vermekteyiz.

Remta Elektrikli – Gazlı Ocak

Aşağıda belirtilen ürünlerin tamamı tarafımızdan yapılmaktadır.

  • remta yer ocağı yetkili servis
  • remta pleyt ısıtıcı yedek parça
  • remta lokanta ocağı servisleri
  • remta elektrikli ocak servisi
  • remta elektrikli pleyt ocak ikili yemek isıtıcı sanayi tipi

Yukarda belirtilen ürün listesi örnek olarak verilmiştir. Remta Yetkili servisi olarak hem yedek parça hemde makine satışımız mevcuttur. Arızalanan cihazlarınızın tarafımızdan onarılması halinde 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Remta Makina Yetkili Servis

Remta makina yetkili servis olarak işletme sahiplerine 19 yıldır hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı çözümler sunan firmamız her daim müşteri memnuniyetini kendine gaye edinmiştir. Remta servisi olarak her türlü cihaz onarımı ve bakımı yapmaktayız. Tüm markaların yetkili ve teknik servisi olarak 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız. Siz değerli işletme sahiplerinin ihtiyacı doğrultusunda anında servis hizmeti veriyoruz. Hemen servis randevusu almak için aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Remta Ocak Yedek Parça

Remta yetkili servis olarak, remta yer ocağı, lokanta ocağı, pleyt ısıtıcı ve set üstü ocakların yedek parça satışını da yapmaktayız. Değişen parçalara 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz. Remta Makina’ nın yetkili servisi olarak 7/24 teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Firmamız, tüm endüstriyel mutfak ekipman markalarının teknik servisliğini yapmaktadır.

Call Now ButtonServisi Ara