Menü Kapat

Ümraniye Remta Yetkili Servisi

Ümraniye Remta Yetkili Servisi olarak tüm sanayi tipi cihazlara periyodik bakım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Remta yetkili servis

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Ümraniye Remta Yetkili Servisi

Sanayi tipi mutfak cihazları üretimini yapan REMTA’ nın ümraniye bölge servisi olarak tamir ve periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Remta Cihaz Servis

Aşağıda belirtilen remta ürünlerin tamamı tarafımızdan yapılmaktadır.

  • ümraniye remta numarası
  • ümraniye remta iletişim

Yukarıda belirtilen ürün listesi örnek olarak verilmiştir. Remta Yetkili servisi olarak hem yedek parça hemde makine satışımız mevcuttur. Arızalanan cihazlarınızın tarafımızdan onarılması halinde 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Remta Makina İletişim Numarası

Endüstriyel mutfak servisi olarak işletme sahiplerine uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı çözümler sunan firmamız her daim müşteri memnuniyetini kendine gaye edinmiştir. Remta servisi olarak her türlü cihaz onarımı ve bakımı yapmaktayız. Tüm markaların yetkili ve teknik servisi olarak 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız. Siz değerli işletme sahiplerinin ihtiyacı doğrultusunda anında servis hizmeti veriyoruz. Hemen servis randevusu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Remta Yedek Parça

Kullanmış olduğunuz remta marka cihazların yedek parça satışını yapan firmamız, istek doğrultusunda yedek parça temini yapmaktadır. Sıfır, ikinci el cihaz satışı, yedek parça ve teknik servisi alanlarında hizmet vermekteyiz. Firmamız, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde konumlanmaktadır.

Call Now ButtonServisi Ara