Menü Kapat

Üsküdar Remta Yetkili Servisi

Üsküdar Remta Yetkili Servisi olarak tüm sanayi tipi cihazlara periyodik bakım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Remta yetkili servis

0216 527 88 16

0551 193 86 36

0530 173 94 92

Üsküdar Remta Yetkili Servisi

Endüstriyel Cihaz bakım ve tamirini yapan firmamız Remta adı altında teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Arızalanan ürünlerinizi anında profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde tamirini yapıyoruz. Remta markasının tüm endüstriyel cihazlarına hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Remta Cihaz Servis

Aşağıda belirtilen ürünlerin tamamı tarafımızdan yapılmaktadır.

  • üsküdar remta servis
  • üsküdar remta iletişim

Yukarıda belirtilen ürün listesi örnek olarak verilmiştir. Remta Yetkili servisi olarak hem yedek parça hemde makine satışımız mevcuttur. Arızalanan cihazlarınızın tarafımızdan onarılması halinde 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel mutfak servisi olarak işletme sahiplerine 19 yıldır hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı çözümler sunan firmamız her daim müşteri memnuniyetini kendine gaye edinmiştir. Remta servisi olarak her türlü cihaz onarımı ve bakımı yapmaktayız. Tüm markaların yetkili ve teknik servisi olarak 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız. Siz değerli işletme sahiplerinin ihtiyacı doğrultusunda anında servis hizmeti veriyoruz. Hemen servis randevusu almak için aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Remta Yedek Parça

Üsküdar Remta yetkili servisi olarak, yedek parça satışı da yapmaktayız. Değişen parçalara 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz. Remta Makina’ nın yetkili servisi olarak 7/24 teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Firmamız, tüm endüstriyel mutfak ekipman markalarının teknik servisliğini yapmaktadır.

Call Now ButtonServisi Ara